28 marca, 2023

Plan biznesowy eko hotelu Miejsce 3 – Maja Mirosław (ZS Nr 2)

Plan biznesowy eko hotelu Miejsce 3 – Maja Mirosław (ZS Nr 2)
15 marca, 2023

Klimatyczne ABC

Zachęcamy Was do zapoznania się z publikacją „KLIMATYCZNE ABC” Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego. To prawdziwe kompendium wiedzy opracowane przez multidyscyplinarny zespół naukowców. Pozwala na naprawdę szerokie spojrzenie na temat, zmian klimatu i ich przyczyn.
1 lutego, 2023

WARSZTATY TURKUSOWA PLANETA

W dniach 18 i 19 stycznia uczniowie szkół biorących udział w Projekcie Moja TUrkusowa PLANETA mieli wyjątkową możliwość wzięcia udziału w projektowaniu rozwiązań z zakresu  BZI (błękitno-zielonej infrastruktury).  W ramach prac projektowych przedstawiciele firmy Animalalley – Fauna Passage Sp. z o.o. przeprowadzili warsztaty, podczas których – po wprowadzeniu do tematyki […]
30 stycznia, 2023

TUrkusowe KONKURSY drugie miejsce w kategorii “Słowo może wszystko”

Miejsce drugie w kategorii “Słowo może wszystko” zajął Mateusz (ze SOSW) przeprowadzając bardzo ciekawy wywiad z mieszkanką Warszawy. Okazuje się, że można ciekawie żyć dbając o Planetę i nie rezygnować przy tym z przyjemności! 
27 stycznia, 2023

TUrkusowe KONKURSY drugie miejsce w kategorii “Zielone w biznesie”

Miejsce drugie w kategorii “Zielone w biznesie” zajęła Zuzanna z Zespołu Szkół Nr 2 w Piasecznie przedstawiając plan na uruchomienie otulonego zielenią TUrkusowego Hotelu z przepięknym ogrodem zimowym i pakietem rozwiązań pozwalających na dbanie o Gości i Planetę jednocześnie.
25 stycznia, 2023

TUrkusowe KONKURSY drugie miejsce w kategorii “Promujemy zielone”

W tej kategorii miejsce drugie zajęli Dominik, Wiktor, Jakub i Joanna (ZS Nr 1). Oglądając zabawne acz przejmujące Wiadomości dowiecie się dlaczego Grzegorz Floryda z trudem oddycha, będziecie świadkami interwencji “przy zmywarce” a Dżoana California przedstawi Wam prognozę pogody na nadchodzące dni. Materiał dla osób o mocnych nerwach (i twardych […]